Chcete jednoduchým a levným způsobem oživit vaši domácnost? Zkuste tuto originální vychytávku

Magnetické květináče jednoduše a levně oživí vaši domácnost
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Tipy a inspirace 
09. května 2018 13:23 / Internet
  0   0
Jste milovníkem rostlin, ale nemůžete je doma pěstovat, protože máte menší byt? Zkuste magnetické květináče. Jsou velmi praktické a stačí je jen připevnit na stěnu. Ceny květináčů jsou přívětivé a skvěle šetří místo.

Magnetické květináče jsou jednoduchým i levným způsobem, jak oživit vaši domácnost. Jsou voňavou, efektní a zajímavou dekorací. Květináč by ale měl být zejména praktický.

Ceny květináčů jsou přívětivé, ale samozřejmě záleží na velikosti. Nejlevnější stojí přibližně 100 korun. Pokud si ale budete chtít připlatit, můžete si pořídit i podsvícené květináče, které ale potřebují zdroj energie.

Možností upevnění je celá řada

Magnetické květináče můžete připevnit na jakýkoliv kovový povrch, na lednici či speciální panel. Vhodné jsou i magnetické tabule, nátěry, kovové lišty v kuchyni a klidně je můžete dát i na balkon.

Květináče jsou natolik pevné, že je můžete pověsit i na zábradlí. Vrtat do zdi nemusíte, připevněte na stěnu kovový disk klidně oboustrannou lepicí páskou.

Když nemáte oboustrannou lepicí pásku, použijte místo ní silikon. Záleží jen na vás, kam je umístíte. Můžete z nich vytvořit i různé zajímavé obrazce, třeba hodiny.

Květináče se dají využít i jinak. Využijte je třeba jako stojánky do kuchyně na nože, vařečky a podobně. Děti je mohou využít pro své hračky, pastelky a další věci.

Využít můžete také magnetické vázy

Jsou vhodné především pro lehčí květiny. Také se jich tam nevejde mnoho, většinou jen jeden objemnější stonek. Určitě to uvítají v domácnostech, ve kterých neustále pobíhají malé děti, takže je zde vyšší riziko, že převrhnou klasické, a většinou drahé, vázy. Takto jim je bezpečně odklidíte z dosahu.

Magnetické vázy vypadají, jako by poletovaly v prostoru. Jsou perfektním minimalistickým a přírodním doplňkem. Některé vázy můžete pomocí magnetu připevnit i na stůl. Jejich tvar může být různý. Může připomínat klasický květináč, ale mohou být i nápadně štíhlé.

Jan Novák | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Mimozemšťané nás mohou sledovat ze zhruba tisícovky hvězd, naznačuje to nový výzkum

Tech

Jak vyměnit chladicí kapalinu, aby se vaše auto nepřehřívalo

Dům a zahrada

Zbavte se špíny a mechu na terase jednou provždy

Zavřít reklamu