Těžké rozhodování! Vana, nebo sprcha?

Pokud si rádi poležíte v horké vodě a relaxujete, je pro vás vhodná vana!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Interier 
12. prosince 2016 14:38 / www.siko.cz
  0   0
Naložíte se rádi do horké vany s pěnou, připouštíte teplou vodu a užíváte si relaxaci? Nebo raději jen rychle vběhnete do sprchy a smyjete ze sebe pot z celého dne? Pokud máte nedostatek místa a nedáte do koupelny jak vanu, tak sprchu, dobře zvažte, kterou z variant zvolíte!

Rozhodování mezi vanou a sprchou řeší většina lidí, kterým se do koupelny nevejde obojí. Každá z variant má své výhody i nevýhody. Sprchový kout je vhodný pro lidi, kteří mají sprchování raději a chtějí se rychle osvěžit. Ušetří jim to taky prostor a je ideální do menších bytů. Potom se do koupelny vleze i pračka a další věci, než aby v ní byla vana, ale zbytek chyběl.

Různé možnosti

Dnes existují různé typy, ať už jsou do čtverce, obdélníku nebo víceúhelníku. Rozměry jsou větší nebo menší. Malý sprchový kout však není vhodný, pokud se chystáte umýt společně se svým protějškem. Vybrat si můžete i způsob otevírání. Existují postuvné stěny, ale i křídlové. Výplň může být obyčejné sklo, plexisklo nebo bezpečnostní sklo.

Vana má své kouzlo. Člověk si v ní může odpočinout a poležet si jen tak ve vodě se solí do koupele, nebo si napustit vanu s pěnou. Mají to rády i děti, které ve vodě s pěnou rády dovádějí. Proto je vana vhodnější pro rodiny s ratolestmi.

Mnoho velikostí

Nabídka van je opravdu hodně široká. Mají různé tvary od rohových přes kulaté až po oválné. Vyrobené jsou z různých materiálů ať už litiny, akryláty a podobně. Můžete vybírat obyčejné, ale taky více odolné, protiskluzové varianty a podobně.

Pokud máte rádi vanu a někdy i sprchu, ale nemáte prostor na obojí, zvolte vanu a k ní stěnu. Ta umožní, že si občas můžete z vany alespoň částečně udělat sprchu, pokud spěcháte a potřebujete se jen rychle opláchnout.

◼ redakce / inStory.cz
Témata: vana, sprcha, koupelna
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Placebo efekt je úžasná iluze a zároveň jedna z největších záhad vědy

Tech

Pozemní systém vesmírného teleskopu, který bude technologickým skvostem, se konečně posouvá do testovací...

Dům a zahrada

Jak vybrat ideální pelíšek pro vašeho psa. Důležitá je nejen velikost a materiál, ale i barva

Zavřít reklamu