Originální čelo postele

 Interier 
16. července 2015 22:31 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Čela postele dodají vaší posteli i celé ložnici výraznou individualitu a styl. Internet
Díváte se na vaši ložnici a máte neustále pocit, že je tak trochu nudná, že jí něco chybí? Ale co? Že by to byl šmrnc a styl anebo trochu osobitější pojetí? Máme pro vás tip na to, jak vaší ložnici všechny tyto charakterové rysy snadno dodat.

Čelo postele by mělo evokovat něco příjemného, aby se vám hezky usínalo. Surfař si třeba může za hlavu dát surfařské prkno… Čelo postele lze namalovat, použít samolepky na zeď, jednoduché a účelné je vyrobení čela z desky s nalepeným molitanem a potažené látkou. Překvapivě útulně působí čela vyrobená ze starých prken, palet, dveří nebo oken. Skvělá jsou stará zrcadla, která dodají ložnici romantický ráz. Fantazii se rozhodně meze nekladou, nebojte se být originální – ložnice je přece jen vaše místo…

Tam, kde dřevo hraje prim

Moderním interiérům vévodí lesklé leštěné povrchy, skla, kameny a další podobné materiály, se kterými se můžeme v nábytkářském průmyslu setkat. Na některé zákazníky by však prostředí sestavené pouze z kombinace těchto prvků mohlo působit poněkud sterilně a odměřeně, a proto se na přední příčky stále dokola vrací tolik oblíbené přírodní dřevo. Nejinak je tomu i u čel postelí, kde jsou právě ta dřevěná vhodná k rustikálnímu interiéru. Co myslíte – bude dřevěné čelo postele slušet i vaší ložnici?

Proč si pořídit dřevěné čelo postele

Čela postele rozhodně nejsou ničím novým a jejich existence sahá skutečně hluboko do minulosti. V našem článku si můžete prohlédnout hned několik skvělých nápadů, jak pomocí jednoduchého dřevěného čela dodat své ložnici atraktivní vzhled a eleganci. Použitý přírodní materiál nejen uklidňuje, ale napomáhá našemu tělu k relaxaci, která je obzvlášť při usínání velmi důležitá. Ať už máte svoji ložnici zařízenou klasicky nebo v nějakém moderním a luxusním stylu, dřevěné čelo postele u vás jistě najde své místo.

Individuální přístup

Pokud se rozhodnete pro obměnu ložnice za pomoci takto netradiční dekorace, měli byste k tomuto úkolu přistoupit s co největším citem pro daný prostor. Rozhodně ne každá ložnice snese za postelí masivní dřevěný rám vyplněný polstrováním nebo naaranžovanou sadu hokejových holí. Na druhou stranu, pokud se vám podaří realizovat originální nápad, určitě se vaše snaha vyplatí. Inspiraci můžete načerpat v naší galerii.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Takhle dnes vypadají Bertík, Míša a Matýsek z komedie S tebou mě baví svět

Styl

Změna životního stylu se vyplatí. Tipy, jak pít méně alkoholu než dosud

Tech

Čínské umělé slunce hoří pětkrát intenzivněji než to skutečné. Ukázal to nejnovější experiment

Zavřít reklamu