Americké postele, trend dnešní doby...

Vysoce komfortní postele jsou ideální pro váš klidný spánek.
 Interier 
03. července 2015 22:59 / Internet
  0   0
Není to tak úplně pravda, tzv. kontinentální vysoká postel je známá v Americe již od 80tých let. Od té doby navštívilo Ameriku mnoho evropanů, kteří si pochvalovali komfort amerických hotelů. Přitom základ Americké postele tvoří obyčejná bonelová matrace, ale není jediná, tyto postele dobře fungují jako celek, proto žádná ze 4 vrstev nemusí být bezpodmínečně ve špičkové kvalitě.

Kvalitní kontinentální boxspring postel poznáte tak, že má obě lůžka od země oddělená až k poslední vrstvě, kde ležíte Vy. Necítíte tak pohyby partnera. Kvalitní výrobce Vám dá vybrat z materiálů a tuhostí pro poslední dvě vrstvy a tak Vám postel přizpůsobí přímo na tělo. Prostěradlo se fixuje zpravidla na poslední dvě nečalouněné matrace americké postele.

U boxspring postele se rovněž cení masivní rám, který ani po čase nemá sklony k vrzání. Základ postele neobsahuje vnější rám postele, tzn. při rozměru matrace 180x200 máte skutečně postel 180x200+čelo. Postele sami o sobě jsou dost masivní, proto je dobře, že neobsahují nadbytečný rámeček okolo.

Postele jsou zpravidla dostatečně vysoké (i 70 cm) a komfortní, to oceníte s přibývajícím věkem. Americkou postel lze objednat i s integrovaným elektrickým roštem, ten přinese do Vaší ložnice opravdový komfort. Montáž je většinou velice jednoduchá oproti konvenčním lůžkům. Postel dobře dýchá, obavy nejsou na místě.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Uvnitř kruhového horského hřebenu na Dálném východě bylo objeveno obří ložisko drahého kovu

Tech

Vědci z Harvardu vyvinuli novou platformu pro výpočty prováděné pouze paprsky světla

Dům a zahrada

Betta bojovnice. Krásná ozdoba akvária s nepřeberným množství barevných variací

Zavřít reklamu