خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Kdy začít s vánoční výzdobou a co bude letos zaručeně in? • Bydlení / inStory.cz
 

Kdy začít s vánoční výzdobou a co bude letos zaručeně in?

Jít ruku v ruce s trendy můžete i o Vánocích
📷
Další 4 fotografie v galerii
 Interier 
21. listopadu 2017 13:15 / Shutterstock
  57   29
Jako každý rok to přišlo znenadání a najednou mají všichni obchodníci plné regály vánočního zboží. To značí jediné: Vánoce se blíží! Jaké budou letos trendy vám prozradí následující článek.
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Vánoční výzdoba zakončená strojením stromku k vánočním svátkům neodmyslitelně patří. Někteří lidé výzdobu moc neřeší, jiní mají svůj styl a další se snaží jít s novými trendy. Pokud patříte do poslední skupiny, čtěte dál.

Bílá barva jde do popředí

Každý rok na nás z regálů vykukují jiné dekorace a barvy, přičemž vždy některé převládají a dají se sehnat všude. Letošní rok není jiný a hlavním proudem bude tyto Vánoce barva bílá s romantickými prvky.

Kdo tedy letos vsadí na bílou barvu, rozhodně neprohloupí. Trendy jsou kulaté, především skleněné, ozdoby, řetězy i věnce bílé barvy se stříbrnými dekoracemi či ledovými krystaly. Iluzi ledového království doplní umělý sníh, kterým můžete postříkat i stromek, který by měl být živý. Další ledové či sněhové dekorace jsou rozhodně na místě.

Bílou barvu letos můžete kombinovat s jemnými pastelovými barvami, jako například mátovou či pistáciovou. K dokonalosti výzdoby napomůže vánoční osvětlení s bílými LED diodami.

Přírodě naproti

Stejně jako ve svatebních trendech se i v těch vánočních objeví znatelný dotek přírody. Na umělé materiály letos zapomeňte a naopak jděte na procházku do lesa nebo parku a nasbírejte si pár šišek či větviček listnatých stromů. Doma vyrobená dekorace je nejen levná, ale navíc to jde ruku v ruce s letošními trendy. Stejně tak se pusťte do výroby ozdob či věnců. Použít můžete i sušené ovoce, koření,ořechy, listy a podobně. Použít můžete i šípky, ze kterých vyrobíte překrásné dekorace.

Vánoce s dotekem fialové

Druhým letošním trendem je fialová barva, a to jak světlá, tak tmavá. Možná je to proto, že tato barva značí skromnost, pokání a lásku k lidem, tedy hodnoty, které jsou podstatou Vánoc. Může se navíc kombinovat i s bílou či světle zelenou. Fialová dokonce patří na adventní věnec i podle tradice, kdy by měly být tři svíčky fialové a jedna růžová.

Kdy začít

Jakmile začnete cítit vánoční atmosféru, nebo ji naopak chcete začít cítit, je ten správný čas. Nehleďte na to, co si o tom pomyslí ostatní a řiďte se vlastním úsudkem. Pokud si ale byt vyzdobit chcete, učiňte tak nejpozději před první adventní nedělí, která je letos 3. prosince.

Vánoční klasika

Nic nezkazíte ani v případě, že vsadíte na klasiku. Červená a zlatá v kombinaci se zelenou, to jsou prostě barvy Vánoc, ať jdou trendy jakýmkoliv směrem.

📷
4
fotografie
Kateřina Kofroňová | inStory.cz
Kam dál?
Jak správně čistit televizi, abyste nepoškrábali obrazovku
Je do vaší koupelny vhodnější závěsné nebo volně stojící WC?
Nebojte se koberců! Mají své výhody
Komentáře

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Nečekané zjištění. Původní američtí indiáni jsou vlastně Rusové

Tech

Čína udělala první krok k dosažení nebezpečné temné strany Měsíce

Dům a zahrada

Vyvarujte se největších chyb při stavbě domu. Mohly by vás později mrzet