خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Vana nebo sprchový kout? • Bydlení / inStory.cz
 

Vana nebo sprchový kout?

Malá koupelna již není problém, abyste měli i vanu i sprchu.
 Interier 
16. června 2016 20:47 / Internet
  0   0
To je věčné dilema zejména majitelů panelákových bytů, kteří se často potýkají s komplikacemi při zařizování malé koupelny.
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Malá koupelna je častou komplikací při zařizování nového bydlení. Zejména v panelákových bytech majitelé často řeší dilema, jestli do mini koupelny umístit vanu, anebo sprchový kout. Nové trendy v designu koupelnového zařízení umožňují, že toto dilema řešit nemusíte. Máte možnost užít si koupel i sprchu současně, a to i v koupelně velmi malých rozměrů.

Pokud využijete asymetrickou vanu s širokým plochým dnem v kombinaci s vanovou zástěnou, můžete dle libosti střídat svižné sprchování s pohodlnou relaxací v podobě uvolňujících koupelí. Asymetrické vany se vyrábí v rozměrech, které umožní jejich umístění i do velmi malé koupelny. Pokud asymetrickou vanu v rozměrech 150 x 75 cm nebo 140 x 105 cm zkombinujete s asymetrickým umyvadlem, poskytne dostatek pohodlí pro pohodlný pohyb i v malé panelákové koupelně. Současně, díky vanové zástěně se v širší části vany můžete pohodlně sprchovat v prostoru, srovnatelném se sprchovým koutem a současně si můžete dopřát i luxus pohodlné koupele.

Pokud je vaše koupelna až tak malinká, že se do ní nevejde ani asymetrická vana menších rozměrů, máte možnost vybavit koupelnu mini vanou – hlubokou sprchovou vaničkou se sedátkem, ve které se mohou vykoupat aspoň vaše děti a dospělí i senioři se při sprchování můžou navíc pohodlně posadit. Na trhu existují čtvrtkruhové mini vany se sedátkem v rozměrech 80 a 90 cm. Jejich výhodou je, že jsou vyrobeny z akrylátu s velmi odolným povrchem, který při doteku nestudí.

Marie Popelková | inStory.cz
Témata: koupelna, sprcha, vana, malá
Kam dál?
Výběr vhodné podlahy pro majitelé domácích mazlíčků
Jak vyřešit spaní pro nečekané návštěvy
Posuvné dveře jsou trendy a navíc ušetří prostor ve vašem interiéru
Komentáře

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Nebezpečné známosti, které vás mohou klidně i zabít

Tech

Rusko zveřejnilo ambiciózní plány. Příští rok poletí na Mars

Dům a zahrada

Co všechno musíme udělat, než se pustíme do jarního úklidu