خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Ozdobte svůj domov vlastnoručně vyrobeným věncem • Bydlení / inStory.cz
 

Ozdobte svůj domov vlastnoručně vyrobeným věncem

Ozdobte si dveře věncem s podzimní tématikou, potěší vás při každém příchodu domů.
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Tipy a inspirace 
23. října 2017 07:50 / Shutterstock
  1   0
Nemusíte čekat až na předvánoční čas. Právě teď si můžete ozdobit dveře věncem s podzimní tématikou, který vás potěší při každém příchodu domů.
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Podzim je krásným obdobím roku a dokáže vyčarovat skutečně pestrou paletu barev. A právě ta by se měla na podzimním věnci a v podzimních dekoracích objevit. Vytvořit jednoduchý podzimní věnec není nic složitého a jistě to hravě zvládnete se svými dětmi. Byla by škoda zůstat jen u dlabání dýní, i když bez nich si už řada z nás podzimní výzdobu nedokáže představit.

Není přesně známo, kdy věnec jako ozdoba hlavy začal nacházet své místo jako ozdoba na zdi, ale možná ho jen někdo po oslavě nevyhodil a zavěsil jej jako ozdobu na skobu ve zdi a vyvinula se tak nová tradice. Využití věnců se dnes v žádném případě neomezuje pouze na zavěšení na dveře či nad krbovou římsu. Zkrátka a dobře, věnce mají v současném interiéru opravdu pestré využití. V dávné minulosti šlo především o symbol, dnes však věnce bereme jednoznačně jako dekoraci. 

Vlastnoruční výroba věnce na dveře není složitá. Slaměný nebo polystyrenový korpus koupíte v každém větším květinářství nebo v hobby marketu za pár desítek korun. Pak už budete potřebovat jen tavnou pistoli, případně vázací drát, a materiál na ozdobení. Ten nasbíráte třeba na víkendové odpolední procházce nebo cestou domů z práce.

Nejvhodnější jsou různé pestrobarevné listy, snítky různých keřů s listy i bez, stébla nejrůznějších trav, břečťan. Krásně se na věnci budou vyjímat také například větvičky s plody jeřabiny, hlohu, ptačího zobu. A na finální dozdobení můžete použít plody nejrůznějších stromů v podobě kaštanů, žaludů, bukvic a šišek, ale třeba i prázdné šnečí ulity.

📷
1
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Termovizní měření vám může ušetřit velkou část peněz
Šest tipů, jak zatočit s otravnými mouchami
Tapetování jako nový trend
Komentáře

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Záhadná nula. A kde se vlastně vzala?

Tech

Vesmírný Roadster urazil přes tři miliony kilometrů. Kam se Starmanem doletí?

Dům a zahrada

Jak naučit papouška mluvit? Chce to zvolit správný druh a obrnit se trpělivostí

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن