Designový radiátor dodá domovu styl. Podívejte se, jak promění váš interiér ve skutečný skvost.

I radiátory se mohou proměnit v elegantní designový prvek interiéru
📷
Dalších 7 fotografií v galerii
 Technika 
19. listopadu 2016 05:19 / Internet
  0   0
Teplo v obytných prostorách přispívá k jejich útulnosti a vlídnosti. Topení může být klasické, fádní, moderní, ozdobné nebo i veselé. Kdo má standartních kousků plné zuby, může vybavit své obydlí designovými radiátory. Dodá tím interiéru stylovost.

Teplo, které tyto radiátory vyzařují, je sálavé a příjemné, a pohled na tyto designově opravdu propracované kousky zahřeje i duši a promění interiér ve skutečný skvost. Podívejte se na inspirace ve fotogalerii.

Funkční dekorace

Princip fungování designových radiátorů, které leckdy funkční topidlo na první pohled vůbec nepřipomínají, je velmi jednoduchý. Horizontální rámy, montované na svislé vyhřívané trubky z chromované oceli nebo s nástřikem práškového titanu, slouží jako tepelně vodivé prvky. Rámy v sobě drží hladké dekorativní panely, jejichž různé délky a variabilní barvy a povrchy lze kombinovat k vytvoření individuálního stylu. Designové radiátory každý topenář velmi snadno připojí do systému ústředního vytápění, nebo k elektrickému oblouku s programovatelnou řídicí jednotkou.

Topení, které baví

Napříkla na speciálně potahované povrchy radiátoru mohou děti ve svém pokoji psát křídou jako na školní tabuli a následně je snadno očistíme vodou, nebo jim poslouží jako magnetická tabule. Neobvykle tvarované výrobky z trubek a bez ozdobné výplně zase lze používat třeba jako držáky ručníků v koupelně. Topné těleso může být elegantně formováno do podoby několika ramínek na šaty. Celý radiátor je vyroben z jednoduché ohýbané ocelové trubky, zabere minimum prostoru a kromě dekorativní funkce pojme až čtyři ručníky, které vysuší nebo ohřeje.

Styl, který zaujme

Velmi stylovým radiátorem do klasicky zařízeného interiéru je například radiátor, který kombinuje keramické prvky návrháře Giuseppa Lorenziho s jednoduchým designem. Jeho hladká přední strana funguje jako rychle se zahřívající topné těleso, různé motivy jsou připojeny k tepelnému panelu. Srdcem neobvyklého celku je práškovaný povrch v odstínu bílého křemene a vulkanické lávy. Fotografie v galerii.

Radiátory dokáží nejen vyhřát, ale i rozzářit kteroukoli místnost. Vizuálně designové kousky rozhodně zaujmou, ať je necháme instalovat v horizontální či vertikální poloze, navíc je lze pořídit téměř v jakékoli barvě.

📷
7
fotografií
Ema Maxová | inStory.cz
Kam dál?
Čistá okna bez práce
Jaké revize a jak často je povinné mít v pořádku.
Kouzelná světélka, s nimiž si můžeme pohrát
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Špinarová věděla, že umírá! Něměla sebemenší šanci přežít!

Zprávy

Tohle opatření se rozhodně líbit nebude! Ministr hodlá zarazit dotace! A dobře dělá!

Dům a zahrada

Vybíráte plot? Máme nápad!

1. Gwyneth Paltrow šokovala svým přiznáním! Rozhodně to není taková květinka, jak vypadá!

2. Aneta Vignerová na mušce: Co jí fanynky tolik závidí?

3. Bývalá partnerka Michaela Kocába Lejla Abbasová je těhotná! Kdo je otcem?

4. Dcera Eminema vyrostla do krásy. Podívejte se, jak je podobná tátovi!

5. Průšová se pochlubila super žhavou fotkou v bikinách! Tělo má lepší než před 15ti lety!