Home staging Vám prodá nemovitost!

Největší uplatnění nachází Home staging u obývaných nemovitostí určených k prodeji nebo pronájmu.
 Interier 
03. ledna 2017 21:51 / Internet
  0   0
Home staging je příprava nemovitosti na prodej nebo pronájem a její profesionální prezentace na realitním trhu. Na rozdíl od interiérového designu, který je zaměřen na vlastní domov nebo firemní prostory. Home staging se zaměřuje na nemovitosti určené k prodeji nebo pronájmu.

Home stagingu využívají realitní kanceláře, developerské firmy, ale i soukromí vlastníci nemovitostí. Je také vhodný po komerční sektor, jako kanceláře, hotely, obchody a restaurace.

Profesionální příprava a prezentace nemovitosti na prodej nebo pronájem. Služba vznikla v USA v 80. letech, odkud se rychle rozšířila do dalších zemí. V Evropě je velmi populární hlavně ve Velké Británii.

Co dále nabízí:
* odvoz a uskladnění nábytku a osobních věcí do skladu s nonstop ostrahou
* zapůjčení nábytku a dekorativních předmětů po dobu prodeje nemovitosti
* tipy a rady, kde výhodně nakoupit bytové doplňky nebo nábytek
* kontakty na spolehlivé řemeslníky, kteří mohou provést drobné úpravy

10 důvodů, proč využít Home Stagingu:

1. Získáte víc peněz
Investice v rozsahu 1 až 3 procent z požadované prodejní ceny nemovitosti znamená výdělek 8 až 10 procent navíc v částce získané z prodeje! I bez statistik si lze domyslet, že za umytou a očištěnou zeleninu si trhovec může dovolit žádat vyšší cenu a je celkem na snadě, že své zboží dobře prodá.

2. Prodáte nemovitost rychleji a za víc
Výzkum americké Národní asociace realitních společností ukazuje, že čím déle prodlévá nemovitost na trhu, tím více klesá její cena. Cena nemovitostí prodaných během prvních 4 týdnů stoupla o více než 1% z původně požadované ceny. Domy prodané ve 4 až 12 týdnu již ztratily 5% a v období 13 a 24 týdnů již klesly až na 6,4% v průměru. Po 24 týdnech lze celkem jistě očekávat slevu 10%.

3. Cena Home Stagingu…není ani zlomek toho, co vyděláte
Spočítejte si, kolik Vás stojí běžný měsíční provoz a náklady na prodej Vaší nabízené nemovitosti. Uvažte, jak vysoká bude částka, kterou budete nuceni slevit, pokud neprodáte během prvních týdnů v nabídce. A celé to srovnejte s částkou, kterou se vyplatí do Home Stagingu investovat tak, abyste prodali rychle a za nejlepší cenu. V roce 2011 proběhl v USA průzkum napříč 2 000 realitními kancelářemi a výsledek byl ohromující: investice vložené do Home Stagingu měly 399% návratnost!

4. Majitelé nemovitosti nedokážou vidět svůj domov objektivně
Pokud se nedokážete dívat objektivně, nemůžete prodávat efektivně. Pomohu Vám podívat se na Váš domov skrz “cizí oči” a provedu Vás celým procesem k jeho maximálnímu výsledku!

5. Vaše inzertní fotografie zastíní konkurenční nabídky
Podle americké NAR (National Association of Realtors) se více než 90% zájemců odhodlá k osobní návštěvě nemovitosti na základě nabídky na internetu. Poskytněte proto potenciálním kupcům důvod k osobní prohlídce Vaší nemovitosti v podobě dostatečného množství kvalitních fotografií lákavě vyhlížejících pokojů, které stoprocentně předčí podobné konkurenční nabídky!

6. Pouze 10% kupujících vidí potenciál navštíveného domu
A to je hlavní důvod proč je Home Staging tak zásadní! Nenechte zájemce přehlédnout výhody bydlení ve Vašem domě/bytě a nespoléhejte na jeho fantazii.

7. Méně problémů a stresu během stěhování
K získaní dojmu dostatku prostoru je nezbytné odstěhovat velké množství věcí. Poskytnu Vám jednoduché organizační strategie, které Vám pomohou utřídit, vybrat, zabalit a odstěhovat ty správné věci a zároveň být připraveni v momentech nenadálých prohlídek.

8. Peníze získané navíc se budou hodit při budování nového domova
Práce homestagera samotným Home Stagingem teprve začíná. Nově nakoupené předměty a dekorace můžete využít v novém domově a budete-li mít zájem, UKÁZKOVÝ DOMOV Vám pomůže se zařízením nového domova!

9. Prodávat nemovitost “tak jak je” pomáhá jen Vašim konkurentům
V tuto chvíli je na trhu rekordní množství prodávaných nemovitostí! Konkurence je strnulá a zájemci mají vysoká očekávání a široký výběr. Úspěšní makléři vědí, že klíčem k odlišení se od konkurence je profesionální Home Staging – poskytuje přesvědčivé prezentace, podněcuje zájem o osobní prohlídku a mění zájemce v kupce. Nenapomáhejte kokurenci… objednejte si Home Staging!

10. Budete v pohodě
Pocítíte uspokojení z toho, že jste podnikli naprosto všechno pro rychlý a lukrativní prodej!

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Špinarová věděla, že umírá! Něměla sebemenší šanci přežít!

Zprávy

Tohle opatření se rozhodně líbit nebude! Ministr hodlá zarazit dotace! A dobře dělá!

Dům a zahrada

Chcete opravdu kvalitní česnek? Vypěstujte si vlastní

1. Gwyneth Paltrow šokovala svým přiznáním! Rozhodně to není taková květinka, jak vypadá!

2. Aneta Vignerová na mušce: Co jí fanynky tolik závidí?

3. Bývalá partnerka Michaela Kocába Lejla Abbasová je těhotná! Kdo je otcem?

4. Dcera Eminema vyrostla do krásy. Podívejte se, jak je podobná tátovi!

5. Průšová se pochlubila super žhavou fotkou v bikinách! Tělo má lepší než před 15ti lety!