خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Odložte vrtačku! Přilepit se dá téměř cokoliv! • Bydlení / inStory.cz
 

Odložte vrtačku! Přilepit se dá téměř cokoliv!

Lepidlo udrží i těžké police.
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Tipy a inspirace 
26. března 2017 06:28 / Shutterstock
  0   0
Vrtání do zdi už zdaleka není jediný způsob, jak připevnit těžké předměty. Stále oblíbenější je lepení.
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Elegantní práce 

Kvalitní lepidlo nahradí bez problémů hřebíky, šrouby a nýty. Stačí vytlačit lepidlo na lepený předmět a umístit na místo, které jste vybrali a pak už jen přitlačit. Lepidlo přilepí obě plochy k sobě okamžitě, nemusíte již nic fixovat, nebo držet. Moderní lepidla lepí prakticky všechny klasické materiály, jako jsou např. beton, dřevo, železo, plasty, keramika.

Pozor na zrcadla

U nesavých povrchů je třeba být opatrnější a volit speciální lepidla. Jedná se třeba o lepení zrcadel. Výrobci nabízejí polymerová lepidla, která zvládnou i nesavé povrchy a vytvoří trvale pružný spoj. Využít se dá také neutrální silikon, který neničí vrstvu pokovení. 

Nebojte se ani těžkých předmětů

Přesto, že na předsíňový věšák dáváme i velmi těžké kabáty, lepidlo ho udrží. Většina lidí sice stále raději sáhne po vrtačce a hmoždinkách, ale dá se připevnit i elegantně.  V případě lepení totiž drží věšák na stěně už za půl minuty a bez problémů si poradí i s odloženým batohem plným věcí.

Ruce vzhůru

Velmi praktické se zdá lepení stropních svítidel. Po pár minutách je přilepeno a po 48 hodinách lze nasadit skleněné stínítko. Svítidlo drží, i když je lepicí plocha relativně malá a vede přes spáru. Nemusíte tak složitě vrtat s vrtačkou do stropu a nechat si padat omítku do vlasů. Je ale vhodné, dodržet přesně dobu schnutí.

📷
3
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Nečekané zjištění. Původní američtí indiáni jsou vlastně Rusové

Tech

S novou aplikací od Applu už nemusíte ani do krámu

Dům a zahrada

Vyvarujte se největších chyb při stavbě domu. Mohly by vás později mrzet