خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Ovládněte kouzlo infrasauny • Bydlení / inStory.cz
 

Ovládněte kouzlo infrasauny

Infrasauna je skvělý doplněk pro moderní dům, ale i větší byt – například loftový anebo mezonetový.
 Technika 
18. listopadu 2014 04:46 / zdroj: inStory.cz
  0   0
خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Dřevěné kabiny pro infračervené sauny vytváří teplé a atraktivní prostředí i v případě stroze a minimalisticky zařízených interiérů. Činí moderní koupelnu více funkční a pomáhají v dnešním uspěchaném světě čistit naše tělo od toxinů v pohodlí domova.

Infrasauna dokonale revitalizuje celé lidské tělo, které je negativně ovlivněno výfukovými plyny a průmyslovými emisemi, které jsou ve všech velkých městech. Sauna jako taková obecně pomáhá tělu zbavit se nebezpečných chemických látek a toxinů z jídla a vzduchu. Jde o příjemný způsob, jak pomoci tělu zabránit hromadění nebezpečných látek a toxinů v buňkách.

Infrasauna se současnými technickými vymoženostmi je další šikovný nástroj, který pomáhá lidské tělo zachovat zdravé a krásné. Lázeňské a kosmetické procedury se všemi jejich příjemnými projevy a především příznivými výsledky můžete tak jednoduše mít u sebe doma a užívat si jich každý den. Poslední výzkumy ukazují, že sauna má pozitivní vliv na lidský organismus, urychluje zotavení a čištění těla a infračervené sauny, obohacené o infra-světlo v saunových kabinách, jsou jedním z těch nejefektivních nástrojů pro zlepšení zdraví a nálady.

Infra-záření, ale i elektrická nebo krbová, saunová kamna mají překvapivě jen málo společného. Charakteristickým rysem sauny s infra ohřevem je přímý ohřev těla a světelná terapie. Současné keramické infrazářiče nasměrují energii přímo do těla. V tradiční sauně s elektrickým topením nebo kamny na dřevo jde energie přednostně do kamenů, pak do vzduchu a pak teprve do těla a dřevěné konstrukce. Infrazářič v saunové kabině používá metodu přenosu tepla pomocí infračervené vlny, která se liší od způsobu, jakým pracují mikrovlnné trouby, rentgen a UV záření. Infrazářiče umožňují hluboké proniknutí a ohřev tělesných tkání.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Znečištění oceánu je katastrofické. Plasty v sobě mají téměř všechny ryby

Tech

Návrat ke kořenům? Porsche končí s výrobou vozů s dieselovými motory

Dům a zahrada

Zkuste doma chovat cvrčka. Proč si tohoto hlasitého společníka zaručeně oblíbíte?

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن