خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Obrazy v interiéru stoupají v oblibě • Bydlení / inStory.cz
 

Obrazy v interiéru stoupají v oblibě

Někdo má byt plný drobných obrázků, váziček, nejrůznějších předmětů a dekorací a jiný zase ne... ale na každý pád jsou obrazy a malby v interiéru stále více populární.
 Tipy a inspirace 
27. listopadu 2014 05:37 / zdroj: inStory.cz
  0   0
خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Jsou lidé, kteří při pohledu na prázdnou zeď cítí ihned nutkání pověsit na ni nějaký obraz, otapetovat ji, přistavit nábytek, nebo nějak zaplnit prázdný prostor. Dokud to neudělají, necítí se v takových prostorách dobře. O to více, pokud je takové místo u nich doma.

Každý si nemůže dovolit ihned koupit podle svého vlastního přání a výběru obrazy, velkoformátové orámované fotografie a další dekorace interiéru, které nejvíce lahodí jeho oku a srdci. Pořídit si kupříkladu nějaký originál od světoznámého umělce je pro mnoho lidí nesplnitelným cílem. Už jen proto, že originál je jen jeden a jeho cena mnohdy převyšuje celý majetek případného zájemce, nebo je dílo neprodejné a s kopií, imitací či replikou se dotyčný člověk nespokojí, nebo nejsou ani dostupné.

Existuje však i spousta finančně dosažitelných, zajímavých a poutavých možností, dostupných široké populaci. V poslední době se objevily např. několikadílné obrazy do bytu, které lze pověsit na zeď doma, v kanceláři, nebo v dalších vhodných prostorách.

Tyto obrazy do interiéru působí zajímavým, neotřelým a originálním dojmem. Posuďte sami z přiložených ukázkových obrázků.
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Sen militantních feministek se plní. Muži prý časem opravdu vyhynou

Tech

Po letech pátrání byl objeven ztracený americký bombardér z druhé světové války

Dům a zahrada

Z oskeruše je výborná pálenka i účinný lék

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن