خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Jakou ochranu oken a soukromí nejlépe zvolit? Poradíme vám! • Bydlení / inStory.cz
 

Jakou ochranu oken a soukromí nejlépe zvolit? Poradíme vám!

Záclony dnes mají různé vzory. Do bytu ale patří spíš ty jednodušší.
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Interier 
21. ledna 2017 09:51 / Internet
  0   0
Nechcete, aby vám do oken svítilo slunce, nebylo dovnitř vidět, co děláte, ale nevíte, jakou ochranu oken a soukromí nejlépe zvolit? Můžete jít do záclon, žaluzií, rolet, ale třeba i japonských stěn! Stačí si jen vybrat!
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Záclony, závěsy, ale taky rolety i žaluzie nejsou jenom na okrasu, ale taky na ochranu soukromí. Není totiž příjemné, když vám do oken hledí zvědavci, obzvlášť když děláte například něco intimního! Příjemné to ale nemusí být ani při vaření, cvičení nebo čemkoliv jiném.

V jednoduchosti krása

K velmi oblíbeným stále patří záclony, které jsou vidět v mnoha domácnostech. Nejsou tak drahé a jde je sehnat lehce. Dnes je k dostání mnoho druhů a vzorů. Míň je ale někdy víc a taky platí, že v jednoduchosti je krása. Proto by ani záclony neměly mít šílené vzory, být přeplácané nebo kýčovité! Navíc zase tolik nebrání světlu a ani tak moc nechrání soukromí. Zase tolik se nehodí ani do moderních interiérů a nově zrekonstruovaných bytů.

Další variantou jsou žaluzie, které jsou taky k dostání takříkajíc za pár korun. Lépe navíc chrání soukromí, a pokud nechcete, nepropouští ani světlo! Docela lehce se i instalují a dlouho vydrží. Dřív byly k dostání jenom kovové žaluzie, v dnešní době už jsou v nabídce různé vzory. Za ty už si ale připlatíte!

Život v temnotě

Zatemnit pokoj dokážou skvěle rolety. V dnešní době už nemají starý vzhled jako v minulosti, ale jsou moderní. Jsou k dostání za dobrou cenu, na druhou stranu zase nejsou tolik užitečné, pokud chcete mít doma alespoň trošku světla, ale ve stejné chvíli si i chránit soukromí. Když jsou totiž rolety dole, žijete v temnotě.

Moderní způsob jsou posuvné japonské stěny, což jsou posuvné stěny. Na velkorozměrných panelech je natažená textilie. Hezky vypadají, ale zase nejsou tak levné a taky je potřeba počítat s tím, že zaberou určité místo. Pro co jste se tedy rozhodli?

📷
1
fotografie
◼ redakce bydlení / inStory.cz
Kam dál?
Akvárium jako stylový doplněk do bytu
Do koupelny patří velké zrcadlo, klidně i přes celou zeď
Nábytek z plexiskla opticky zvětší váš byt
Komentáře

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Včely versus vosy a sršni. Které bodnutí bolí více?

Tech

Líbí se vám květina, ale neznáte její název? Stačí ji vyfotit a o zbytek se postará chytrá aplikace

Dům a zahrada

Pěstování rajčat na balkoně? Stačí vědět, jak na to