Omrzely vás jednobarevné stěny? Poradíme vám, jak oživit váš byt bez zdlouhavého malování!

Jednobarevné stěny už nejsou IN
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Tipy a inspirace 
23. ledna 2017 10:05 / Thinkstock
  0   0
Jednobarevné stěny už nejsou IN! Pokud se nechcete pouštět do zdlouhavého malování, popusťte uzdu své fantazie a nakreslete na ně třeba strom! Nejenže oživíte prostor, ale také přenesete kousek přírody přímo do bytu!

Pokud si už teď říkáte, že nejste žádná velká malířka a do takového experimentu se rozhodně pouštět nebudete, tak takové myšlenky rychle vyžeňte z hlavy. Existují přece šablony, které vás navedou tím správným směrem.  Navíc se do malování může zapojit celá rodina a pořádně si užijete společný čas! Pojďme si ukázat, jak na to!

V první řadě si dobře promyslete svůj záměr. Kam, jakými barvami a jak velký váš strom bude. Kresba by měla působit nevtíravě a ladit s ostatním zařízením místnosti i výmalbou. V obchodě je k dostání obrovské množství šablon, které izolepou nalepíte na zeď, po celém obvodu obkreslíte na zeď tužkou a následně jen vymalujete dle libosti.

PODLE SEBE

Pokud máte v hlavě vysněný svůj vlastní strom přesně podle vašich představ, pusťte se do něj. Vezměte si například balicí papír a namalujte strom na něj. Nyní popadněte žiletku či pracovní nůž na vyřezávání a strom si vyřízněte. Připevněte ho lepicí páskou na zeď a obkreslete. Následně vaši předlohu sundejte a popusťte uzdu vaší fantazie.

Pokud jste opravdový profesionál, malujete velmi dobře a dovedete si tužkou namalovat jemnou obrysovou konturu na zeď podle předlohy nebo přímo z hlavy, tak s chutí do toho. Každopádně, ať zvolíte jakoukoliv možnost z těchto tří, výsledek bude stát jistě za to.

📷
2
fotografie
◼ redakce bydlení / inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bývalá televizní hvězda je asi zase sama! Skončila to s hercem, který seděl?

Zprávy

Rusko vrátí Krym Ukrajině! Hned den poté, co Američané splní následující

Dům a zahrada

Křupavé dozlatova usmažené řízky! Jak na ně!

1. Čeká snad trojčata? Natalie Portman si vyšla v doprovodu maminky a ukázala pořádný pupkek

2. Pamatujete na Rudy z Ostravy? Zpěvák a herec Michal Kavalčík je téměř k nepoznání

3. Přítulná Patrasová: Dádo, tohle ale není tvůj Ital!

4. Madonna šokuje fanoušky: Mají strach o její zdraví! Co se to zpěvačce stalo s obličejem?

5. Simona Krainová oslaví narozeniny! Tady jsou záběry z jejího života!