خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Trendy v moderní koupelně • Bydlení / inStory.cz
 

Trendy v moderní koupelně

Koupelna tvoří v domově každého z nás jakousi intimní zónu, ale současně zpravidla nezůstane nikdy ušetřena zkoumavým pohledům snad každé návštěvy...
📷
Další 4 fotografie v galerii
 Interier 
02. října 2014 21:43 / zdroj: inStory.cz
  0   0
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Jak dostat atmosféru romantiky i do vaší ložnice?

Nejdříve ze všeho se zamyslete nad tím, co vás, vašeho partnera a váš vztah obecně nejlépe charakterizuje. Jistě si na mnoha místech můžete nastudovat přesné návody na romantickou výzdobu, ale je třeba vytvořit prostor, který odráží vaše individuální potřeby a touhy. V místnosti byste měli mít věci, díky kterým se budete cítit příjemně. Může to být třeba plyšový medvídek z dětství, nebo rozličné fotografie. Romantiku může do ložnice vnést ale i sbírka flakonků od parfémů, modely angličáků, knihy nebo časopisy. Něco, co vás i vašeho partnera svým způsobem uklidní anebo naopak rozvášní.

Nosí se technologie

Pravidelně pořádané veletrhy koupelnového designu v metropolích celého světa oslavují personalizaci a zosobnění koupelen, neboli „vlhkých“ interiérů. Tyto trendy tvoří báječný moderní koupelnový design, kde si lidé mohou užívat vodní hrátky, pohodlí a luxus, které přináší především moderní technologie. Nehovoříme zde pouze o technologiích, sloužících pro přímé používání, jako jsou například audio systémy, integrované v luxusních sprchových koutech, vířivých vanách a domácích saunách, či různé masážní vymoženosti, zabudované v koupelnovém a sanitárním zařízení. Moderní technologie hrají prim především ve zpracování odolných, ekologických a skutečně exkluzivních materiálů, včetně jejich dekorování, či povrchových úprav.

Koupelna musí být šitá na míru

Designové trendy moderní koupelny jsou nejen zajímavé, ale i hravé a zábavné. Zařizování koupelny ve znamení posledních trendů znamená personalizaci a vytváření jedinečných a maximálně komfortních místností, které odrážejí životní styl a charakter svých majitelů. Design moderní koupelny je vytvářen jako na míru šitý oblek – se stejnou precizností a kreativitou. Když to vezmeme „kolem a kolem“, tak výrobci koupelnových armatur, nábytku i doplňků jsou dnes už vlastně něco jako návrháři, tvořící módní fenomény ve znamení haute couture.

Trendy v každém koutu koupelny

Koupelna, to ale není jen stylové uspořádání a krásné barvy. Rozvíjejí se také technologie instalace vodovodního potrubí, vytváří se unikátní a super-odolný koupelnový nábytek, designové osvětlení a doplňky, které se hodí k materiálům použitým na stěnách. Aktuální koupelnové trendy jednoduše nabízejí kompletní nápady pro celý prostorový koncept koupelny. Pohodlí a luxus, přínos pro zdraví a relaxační atmosféra se stávají těmi nejdůležitějšími prvky v moderním koupelnovém designu. Design moderní koupelny je energeticky úsporný a šetří také vodu. Eco friendly koupelnové příslušenství bere ohled na životní prostředí a šetří přírodní zdroje. Lze si vybrat množství průtoku, technologických integrací pro kontrolu teploty i spotřeby a kvality vody a mnoho dalších nevídaných a především úsporných prvků.
📷
4
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Mandala vnese do vašeho domova očistu
Jak vyrobit stojánek na vánoční stromek?
Jak si vybrat tu správnou lednici
Komentáře


Víc už toho není

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Místo, kde se zrodila největší katastrofa v historii civilní dopravy

Tech

NASA umožnila svým konstruktérům návrat k nukleárnímu pohonu vesmírných lodí

Dům a zahrada

Hledáte psa do bytu? Nejlepší je lvíček