خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Odkapávač na nádobí je stále velkým pomocníkem! • Bydlení / inStory.cz
 

Odkapávač na nádobí je stále velkým pomocníkem!

Zdánlivá drobnost, ale velký pomocník pro všechny, kdo mají rádi v kuchyni pořádek.
 Interier 
11. února 2016 17:22 / Wikimedia Commons/Mcapdevila
  0   0
خرید vpn خرید vpn خرید vpn
I v době rozmachu myček je stálým a nezbytným doplňkem kuchyně menší či větší odkapávač na nádobí. Bez něj by to prostě nešlo. Kam bychom odkládali ručně myté nádobí, které nejde dát do myčky?

Odkapávače zajišťují velkou skladnost nádobí a přitom samy nezaberou příliš místa – umožňují uložit talíře jeden vedle druhého, aniž by se sebe navzájem dotýkaly. Talíře tak mohou bez problémů osychat. Voda z nádobí stéká do tácu, který je k tomu určen. Jakmile vám umyté hrnce, talíře, hrníčky či příbory uschnou, jednoduše je uklidíte. Odkapávače na nádobí se zkrátka hodí do každé domácnosti. I pokud máte doma myčku, určitě čas od času potřebujete nějaké drobné nádobí umýt v ruce a tak jistě odkapávač také oceníte.

Tyto pomůcky se vyrábějí z plastu, nerezu, lakovaného drátu, ale i ze dřeva. Poslouží pro oschnutí hrnců, talířů, sklenek či hrnečků. Využijete ho vždy, hlavně pak u dřezu, který není vybaven odkapovou plochou.

Aby voda z nádobí netekla po pracovní desce, měl by mít odkapávač tác nebo podložku, která vodu zadrží. Vedle praktických pomocníků, které pojmou neuvěřitelné množství nádobí, si můžete pořídit i hravé designové kousky.

Vybrat si můžete z různých velikostí a podob – od pouhé podložky přes dvoupatrové modely a závěsné odkapávače, které šetří místo na lince, po skříňky s místem pro sušení nádobí. Ceny se podle velikosti, provedení a použitého materiálu pohybují od několika stokorun po tisíce. Vybere si skutečně každý.
Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Česnek si můžete snadno vypěstovat i doma v obýváku
I jídelna může mít šmrnc. Víme, jak na to
Podlaha z překližky Vás překvapí svým vzhledem i kvalitou!
Komentáře

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Chodíte vždy a všude pozdě? Vědci zjistili, proč to tak je

Tech

Sestřelený sovětský pilot byl 31 let nezvěstný. Američané ho našli živého v Afghánistánu

Dům a zahrada

Poranili jste se na procházce a nemáte náplast? Najděte si tuto rostlinu