دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google

Andrea Verešová poprvé se svými dětmi před objektivem! Máme FOTO!

Andrea Verešová vzala své děti před fotoobjektiv. Vanesska a Daniel tak poprvé s maminkou pózovali!
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Technika 
20. listopadu 2015 08:05 / SodaStream
  0   0
Andrea Verešová (37) svým dvěma dětem ukázala, jak vypadá její práce a poměrně z zblízka! Dokonce je přizvala ke spolupráci. Malá Vanessa a Daniel se tak se svou krásnou maminkou postavili před objektiv fotoaparátu a nafotili kampaň pro výrobce sycené vody SodaStream.

Děti si focení s maminkou pořádně užívaly, cítily se jako opravdoví modelové. Ještě před tím ale všechny dokonale připravil stylista Filip Vaněk, který při oblékání s Vanesskou a Danielem trochu skotačil. Na placu tak bylo chvílemi hodně veselo. Pak už všechny profesionální fotografka instruovala k tomu, aby věděly, co mají dělat a co je jejich úkolem.

Andrea Verešová si přímo na místě spolu s dětmi zkusila připravit nápoj. Běžně v praxi to funguje tak, že stačí vyměnit láhev, zacvaknout a už teče čerstvá a lahodná voda. Jenomže například pro malé žíznivce má výrobce ještě i různé příchuti.

„Dodržovat pitný režim je důležité nejenom pro mě, ale hlavně pro děti. Ten přístroj nás všechny moc baví, a pokud ony nechtějí jen obyčejnou čistou vodu, můžou si udělat jinou, ovocnou. Je to nejenom něco, co člověk hodně využívá, protože má žízeň, ale je to tak trochu i zábava. A hlavně, už se nemusím tahat s těžkými balíky vod,“ pochvaluje si Andrea Verešová.

Děti Andrey Verešové focení v luxusních prostorách pražského Fóra Hanák velmi bavilo. Zkusily si, jaké to je, když jejich maminka pracuje několik hodin v kuse. Třeba se jim to bude hodit do budoucna. Kdo ví, možná půjdou jednou v jejích stopách. Teď už se těší, jak si všichni společně užijí blížící se Vánoce.
📷
3
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře

خرید vpn
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Sonda Cassini se stala součástí Saturnu, který obíhala dlouhých 13 let

Tech

V oblíbeném programu CCleaner byl nalezen nebezpečný malware

Dům a zahrada

Chcete provonět domov? Pořiďte osvěžovače vzduchu!