خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Andrea Verešová poprvé se svými dětmi před objektivem! Máme FOTO! • Bydlení / inStory.cz
 

Andrea Verešová poprvé se svými dětmi před objektivem! Máme FOTO!

Andrea Verešová vzala své děti před fotoobjektiv. Vanesska a Daniel tak poprvé s maminkou pózovali!
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Technika 
20. listopadu 2015 08:05 / SodaStream
  0   0
خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Andrea Verešová (37) svým dvěma dětem ukázala, jak vypadá její práce a poměrně z zblízka! Dokonce je přizvala ke spolupráci. Malá Vanessa a Daniel se tak se svou krásnou maminkou postavili před objektiv fotoaparátu a nafotili kampaň pro výrobce sycené vody SodaStream.

Děti si focení s maminkou pořádně užívaly, cítily se jako opravdoví modelové. Ještě před tím ale všechny dokonale připravil stylista Filip Vaněk, který při oblékání s Vanesskou a Danielem trochu skotačil. Na placu tak bylo chvílemi hodně veselo. Pak už všechny profesionální fotografka instruovala k tomu, aby věděly, co mají dělat a co je jejich úkolem.

Andrea Verešová si přímo na místě spolu s dětmi zkusila připravit nápoj. Běžně v praxi to funguje tak, že stačí vyměnit láhev, zacvaknout a už teče čerstvá a lahodná voda. Jenomže například pro malé žíznivce má výrobce ještě i různé příchuti.

„Dodržovat pitný režim je důležité nejenom pro mě, ale hlavně pro děti. Ten přístroj nás všechny moc baví, a pokud ony nechtějí jen obyčejnou čistou vodu, můžou si udělat jinou, ovocnou. Je to nejenom něco, co člověk hodně využívá, protože má žízeň, ale je to tak trochu i zábava. A hlavně, už se nemusím tahat s těžkými balíky vod,“ pochvaluje si Andrea Verešová.

Děti Andrey Verešové focení v luxusních prostorách pražského Fóra Hanák velmi bavilo. Zkusily si, jaké to je, když jejich maminka pracuje několik hodin v kuse. Třeba se jim to bude hodit do budoucna. Kdo ví, možná půjdou jednou v jejích stopách. Teď už se těší, jak si všichni společně užijí blížící se Vánoce.
📷
3
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Technologie OLED - efektní a úsporný zázrak
Parní čističe vyčistí i těžko dostupná místa
Izolační dvojsklo nebrání jen úniku tepla
Komentáře

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Jak to ve skutečnosti bylo s pásem cudnosti? Největší mýty, kterým lidé stále věří

Tech

Český zbrojařský holding předvedl na veletrhu obranných technologií v Paříži unikátní raketomet

Dům a zahrada

O zahradní trampolínu je nutné pečovat i v létě. Čemu je nutné věnovat největší pozornost?