خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Interiérové trendy, pro muže a pro ženy • Bydlení / inStory.cz
 

Interiérové trendy, pro muže a pro ženy

Mnoho návrhářů se domnívá, že není velký rozdíl mezi interiérovým designem pro ženy a tím, který je přednostně určen pro muže.
📷
Dalších 6 fotografií v galerii
 Interier 
10. října 2014 00:17 / zdroj: inStory.cz
  0   0
خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Pohodlný a funkční, harmonický a moderní interiér má univerzální přitažlivost. Přesto, pokud se mužům i ženám líbí jeden styl interiérového designu a oba mají jednu oblíbenou barvu, jejich styl, řešení a realizace mohou být velmi odlišné.

Interiérový design pro zamilovaný pár by měl najít podněty, které jsou zajímavé a přitažlivé pro oba. Moderní prostor k jejich společnému životu by měl poskytovat klid a vytvářet pohodu, rovnováhu a harmonii, luxus a eleganci, a to všechno samozřejmě současně.

Muži mají rádi pevné konstrukce, funkční nábytek, silné kontrasty a klidné barvy, hluboké tóny, jako je sytě červená burgundská, lesní zelená, tmavě modrá, černá a hnědá. Tepané kovy, kůže, dřevo a těžké tkaniny jsou jejich oblíbené materiály, které odrážejí sílu a komfort. Muži preferují masivní a hutné tvary, bohaté textury, jednoduché linie, výrazné barevné kontrasty, vkusný, funkční a jednoduchý interiér. Televizory s velkou obrazovkou a nejnovější počítačové modely jsou jejich oblíbené hračky, které se mohou rozprostírat mezi všemi pokoji a vytvářet tak funkční a příjemný design domova.

Pohodlný design, atraktivní nábytek, veselé a pestré nebo neutrální a elegantní barvy místnosti, měkké bytové doplňky, luxusní, bohaté a jemné tkaniny a okouzlující dekorativní detaily vytvářejí zase příjemné prostředí pro dámy. Doma, v kanceláři nebo v automobilu – zkrátka kdekoli se ženy chtějí cítit krásné a úspěšné. Dávají přednost luxusním a dekorativním nápadům, které umocňují tyto pocity a umožňují zažít vyšší úroveň moderního komfortu. Ženy milují příjemné interiéry s pohodlnými kusy nábytku, nadýchané polštáře, keramiku, něžné květinové vzory, ručně vyráběné dekorace a stylové, moderní doplňky.
📷
6
fotografií
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře


Víc už toho není

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Včely versus vosy a sršni. Které bodnutí bolí více?

Tech

Líbí se vám květina ale neznáte její název? Stačí ji vyfotit a o zbytek se postará chytrá aplikace

Dům a zahrada

Důležitá věc při výběru pracovní desky v kuchyni, na kterou lidé běžně zapomínají