خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Nábytek z plexiskla opticky zvětší váš byt • Bydlení / inStory.cz
 

Nábytek z plexiskla opticky zvětší váš byt

Lze jej použít prakticky ve všech místnostech
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Interier 
18. dubna 2018 10:04 / Internet
  0   0
Plexisklo je díky svým vlastnostem velmi oblíbeným materiálem. Ze všech známých plastů má největší propustnost světla. Hodí se tak i na nábytek, který je univerzálním řešením pro všechny, kdo potřebují provzdušnit malý byt a nelpí na přírodních materiálech.
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Plexisklo je materiál, který se může vyskytovat v přímé blízkosti potravin. Neobsahuje žádné druhy jedovatých látek. Jeho silnou stránkou je zejména tvrdost a pevnost. Má vysokou tepelnou odolnost a výborné optické vlastnosti. Díky své průhlednosti dokáže také opticky zvětšit pokoj. Jak si poradit s menšími prostory jsme psali i zde.

Povrch plexiskla je velmi lesklý a odolný vůči poškrábání. Další z jeho předností je také vysoká odolnost vůči povětrnostnímu stárnutí. Plexisklo lze velmi dobře zpracovávat i opracovávat.

Schody nebo nábytek z tohoto materiálu umí skvěle podtrhnout celkový design bytu i terasy. Existuje mnoho stylů a barev, pomocí nichž si doma můžete z plexiskla vytvořit interiér podle vlastní libosti.

Je pro vyznavače extravagance i decentního stylu

Plexisklo vyhoví milovníkům interiéru připomínající sci-fi filmy i lidem, kteří výstřednost rádi nemají. Může fungovat decentně, třeba tak, že si stolku z plexiskla na první pohled skoro nevšimnete. O to víc ale vyniknou věci na něm postavené nebo položené.

Podobného efektu jako u plexisklových stolů dosáhnete také využitím tohoto materiálu na police a úložné prostory. I v tomto případě vyniknou především věci, které jsou tady uložené. Jen si dobře rozmyslete, jestli dokážete třeba v průhledných boxech udržet pořádek. Tohle řešení totiž není pro bordeláře.

Do menších prostor se hodí také jídelní židle z plexiskla. Například v kombinaci s bílou kuchyňskou linkou prostor opticky zvětšují a provzdušňují. Nábytek z plexiskla lze ale použít prakticky všude, v obýváku, kuchyni, koupelně i jako stylový botník v předsíni.

📷
3
fotografie
Jan Novák | inStory.cz
Kam dál?
Schodiště je ideální pro vytvoření různých skrývaček
Tipy, jak levně vyzdobit nudné stěny ve vašem bytě
Víte, jak správně olejovat dřevěné podlahy?
Komentáře

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Nečekané zjištění. Původní američtí indiáni jsou vlastně Rusové

Tech

Čína udělala první krok k dosažení nebezpečné temné strany Měsíce

Dům a zahrada

Vyvarujte se největších chyb při stavbě domu. Mohly by vás později mrzet