خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Máte rádi svobodu a děláte si věci po svém? Zkuste boho styl • Bydlení / inStory.cz
 

Máte rádi svobodu a děláte si věci po svém? Zkuste boho styl

Respektuje originalitu a výjimečnost vaší osobnosti a v ničem vás neomezuje
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Interier 
06. února 2018 11:16 / Internet
  1   0
Boho styl vás ničím neomezuje, protože absolutně respektuje vaši osobnost. Přitom vám umožní, abyste všem dali najevo, že vy zbožňujete osobitost, svobodu i život a tak trochu kašlete na tradice. A to i v bydlení.
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Boho styl = extravagantní barvy

Určující pro boho styl je barevné ladění interiéru. Hlavními barvami jsou černá, hnědá, olivová a khaki. Zdají se vám příliš fádní? Právě proto do nich musíte přimíchat pořádnou dávku barevné extravagance.

Není pochyb o tom, že celý interiér náležitě rozzáříte pomocí stříbrných a zlatých povrchů. Ale vy jste přece rebelové. Chcete to tedy vášeň a neustálý neklid. K tomu přispějí dekorace v červené, červenohnědé, fialové a žluté v lehce hořčicovém odstínu.

Přírodní materiály doplňte krajkovými polštáři

Pro boho styl je typický dřevěný nebo proutěný nábytek, křesla zavěšená u stropu na provazech či sametové nebo kožené sedačky. Nic nezkazíte ani lnem a bavlnou. Zvláště budou-li z ní zhotovené závěsy, ubrusy a polštářky. Dozdobit je můžete volánky, krajkou či blýskavými flitry.

Nebojte se ani exotických rostlin

K nezbytné dávce exotiky přispějí zelené rostliny, jako jsou například kaktusy, palmy nebo citronovníky a pomerančovníky. Zajímavými artefakty jsou také sošky zvířat či jiné předměty pocházející z různých kultur. Záleží jen na vašem vkusu, zda to bude plameňák, velbloud nebo slon či květinové motivy třeba na přehozech či kobercích.

Báječně nevázanou a přitom útulnou atmosféru vám pomohou dotvořit také kovové svícny a mísy z barevného skla. A nezapomeňte zapálit svíčky. Bez nich by to rozhodně nebylo ono. Zkusit můžete i další doplňky, třeba vyrobené ze starých svetrů, jak jsme psali zde.

📷
3
fotografie
Jan Novák | inStory.cz
Kam dál?
Koberec dle vlastního vkusu a požadovaných rozměrů si můžete vyrobit sami
Jak vybrat dobrou pracovní židli?
Hliníkové radiátory jsou praktické, moderní a vydrží
Komentáře

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Prachová bouře na Marsu může být pro člověka velkým nebezpečím

Tech

Seznamte se s nejdelším teréňákem na světě. Jeho délka je opravdu neuvěřitelná!

Dům a zahrada

Chystáte se sbírat třešně? Tak to vám přijde vhod fígl, jak je snadno zbavit pecek