خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Rozsviťte Vánoce v bytě i okolo něj LED řetězem, žárovičky na něm jen tak nepopraskají • Bydlení / inStory.cz
 

Rozsviťte Vánoce v bytě i okolo něj LED řetězem, žárovičky na něm jen tak nepopraskají

Větvičky obalené světelným řetězem s namodralým studeným bílým světlem nádherně ozdobí zahradu.
 Technika 
20. prosince 2014 16:11 / inhabitat.com
  0   0
خرید vpn خرید vpn خرید vpn
LED osvětlení je trendy a umožňuje opravdové čarování se světýlky při velice nízké spotřebě. V čase vánočním si tedy můžete rozzářit celý byt nebo zavěsit světelnou girlandu zvenčí na okna nebo na strom v zahradě.

Šnůry nebo chcete-li řetězy s LED světýlky se hodí na stromeček, ale hlavně na rozzsvícení dalších míst v interiéru i exteriéru. Vždyť Vánoce by měly opravdu zářit.

LED řetězy mají různou délku. Takový běžný má k prvnímu světýlku šňůtu 10 m a potom 10 – 20 m šňůry se světýlky. To už vystačí na pořádné nazdobení oken třeba ve dvou místnostech vedle sebe přistupných ze zahrady nebo z panelákové lodžie.

LED řetěz připojíte ke zdroji elektrické energie adaptérem, na který přímo navazuje napájecí kabel a pak šňůra světýlek, kterou můžete natáhnout rovně podle horní linie oken nebo prověsit jako girlandu (pro dobré naaranžování doporučujeme girlandu sem tam přilepit k oknu neviditelnou lepicí páskou).

LED řetězy mají nízké tepelné vyzařování a stupeň krytí IP44 II je vhodný pro venkovní i vnitřní použití. Díky použité LED technologii spotřebovává řetěz pouze 8 W a chlubí se velmi dlouhou životností. Na rozdíl od běžných žároviček tyhle vám hned tak nepopraskají.

Světýlka mohou být bílá i barevná. Barev máme a le o Vánocích v bytě i okolo domu dost i na jiných dekoracích, takže bílá je nejlepší. Varianta studená bílá je vhodnější pro venkovní použití, pro vnitřní instalaci se častěji využívá teplé bílé světlo.
Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Andrea Verešová poprvé se svými dětmi před objektivem! Máme FOTO!
Jak chránit dřevěné věci, aby byly co nejdéle jako nové
Jak seřídit plastová okna před zimou
Komentáře

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Tyhle kytky byste na své zahrádce nebo v bytě určitě nechtěli

Tech

Američané přichází s námořní revolucí. Plavidlo Sea Hunter dokáže nevídané věci

Dům a zahrada

Zdravotní stav psů odhalí i jejich srst. Je třeba o ni dobře pečovat