خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Vestavěné skříně nejsou pro každého • Bydlení / inStory.cz
 

Vestavěné skříně nejsou pro každého

Skříň na míru nabízí mnoho prostoru.
📷
Dalších 5 fotografií v galerii
 Interier 
30. září 2017 06:59 / Shutterstock
  0   0
Nedostatek skladovacích prostor je častým problémem mnoha rodin. Důvodem může být i přibývající prosperita a hromadění věcí. Málo místa pomáhají vyřešit i vestavěné skříně na míru, které se přizpůsobí jakémukoli rozměru a prostoru. Nemusí však vyhovovat všem.
خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Výhody vestavěných skříní

Vestavěné skříně umožňují maximální využití prostoru od stěny ke stěně a od podlahy po strop. Obvykle zakrývají celou danou zeď. Díky posuvným dveřím pak prakticky vůbec nezasahují do obytného prostoru. Velmi výhodné jsou v atypických koutech nebo v podkroví, kde poskytnou podstatně větší objem úložného prostoru při menší zabrané podlahové ploše, než tradiční skříně. Oceníte také možnost libovolně si naplánovat, kde mají být umístěny police, jaký mají mít rozměr, kde budou výsuvné koše, tyč na ramínka a jaký bude celkový design dveří. Vestavěné skříně navržené přesně na míru do podoby konkrétních prostoru jsou samozřejmě nejúspornější a nemají prakticky žádné limity. 

Výhody klasických skříní

Obyčejná šatní skříň vyjde obvykle levněji, než skříň vestavěná. Materiál přitom může být stejně kvalitní. Klasickou skříň můžete dle libosti přemisťovat, případně ji za pár let zcela vyměnit. K designu skříně krásně sladíte i ostatní nábytek. Zvolit si také můžete typ otvírání dveří. Posuvné ušetří spoustu prostoru. Rohové originálně doplní interiér a díky široké konstrukci nabízí dostatek prostoru i pro ložní prádlo.

📷
5
fotografií
Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
I tmavé byty mohou zkrášlit pokojové rostliny
Potřebujete vyhnat kunu z domu? Zkuste tyto fígle!
I do koupelny si můžete pověsit obraz, je ale třeba dodržet pár zásad
Komentáře

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Věda & Vesmír

Naděje pro diabetiky. Inteligentní kontaktní čočky monitorují hladinu cukru v slzách

Tech

Ruští inženýři mají plán, jak se vypořádat s vesmírnou apokalypsou

Dům a zahrada

Aku šroubovák se hodí do každé domácnosti. Je ale potřeba vybrat ten nejvhodnější